| Costin20021 a întrebat:

Salut!
Stie cineva cum imi pot face un forum gratuit (in afara de ucoz / forumgratuit.ro)? Am nevoie pentru un server de samp.
Ofer funda celui care ma ajuta. Am nevoie URGENT. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda niste site-uri profesionale, unde poti sa depui proiectele acolo cu descrierea lor si evident banii:
www.upwork.com
www.freelancer.com

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a crea un forum sau un server, ai nevoie de bani si sa angajezi un profesionsit care sa ti le faca, fiindca nimeni nu face nimic pe gratis, pentru sute de ore de munca.