| Alex99_5691 a întrebat:

Stie cineva un joc gen acele jocuri cu nivele care se joaca din mouse si trebuie sa faci fie prajituri fie sa cultivi ceva si sa vini fie sa cresti animale dar mai pentru baieti... (sa nu fie pe net) dar daca nu stiti nici unul mai masculin. atunci merg si jocurile de crescut animale

2 răspunsuri:
| SteleColorate a răspuns:

Eu una nu stiu dar incearca si tu sa descarci jocurile alea cu ferme (sunt cu animale, si poti cultiva una alta) sper sa gasestikiss

| cosminpetre a răspuns:

Pai cu sa faci prajituri este cake mania sunt mai multe versiuni