| RazvanIlie a întrebat:

Stie Cineva un server minecraft romanesc survival care sa aiba plugin cu joburi warp shop si eventual fly?

Răspuns Câştigător
| HALVyyy a răspuns:

Eu iti recomand mc.progame.ro e chiar marfa, multi playeri care te ajuta la nevoie, faci repede $ cu joburile FLY gratis, minigames si altele :D ai aici si un forum: http://forum.progame.ro/forum/113-mcprogamero-survival/

1 răspuns:
| HALVyyy a răspuns:

Incearca: mc.progame.ro E chiar marfa staff de treana eventuri la ora 20:00 din cand in cand playeri de treaba joburi si fly gratis big grin