| WoWwW a întrebat:

Stie cineva un server privat de world of warcraft mists of pandaria.
Am incercat serverul privat pandashan care mi-a mers foarte bine cateva zile,dar dupa aceasta imi dadea eroare la logare, imi spunea ca nu am ales server.
Va rog un sfat!
Dau funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TuttyFNK a răspuns:

Pai intra pe http://pandawow.ru e un server rus pe 5.0.5. foloseste google chrome pentru a traduce pagina in joc gasesti si englezi, spanioli, germani. dar mai putini asta e dezavantajul. ratele sunt Fun( instant 90 ) x5 si x100