| razvy00 a întrebat:

Salut.Stiti ceva servere private de Metin2 gen metin2 clujan de distractie sa te distrezi?

Răspuns Câştigător
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, iti dau un server de mt foarte misto : http://valmondial.fr/aora/index.php

Este foarte misto si eu m-am jucat arme legendare armruri noi, daca votezi pe site iti da bani pe site si cu aceea iti poti cumpara lucuri ...ratele nu le stiu dar cresti f bine.
Mult Noroc!

1 răspuns:
| SilentStriker a răspuns:

Metin2rospeed, metin2ro fun, metin2gx, metin2 guabina, metin2 united, metin2 mondial