| Streaja a întrebat:

Salut, stiti cumva cum se numește jocul acela cu monștrii în care puteai sa joci 2 playeri și atacai pe rand și trebuia sa cu cucerești ținuturi, castele și sa ți faci trupe din diferiți monștrii. Era în joc de prin 2008 cred, îl jucam când eram mic... Trebuia sa iti faci la castel case pentru a-ți evolua monștrii, și aveai un rege la castel, ala are cel mai badass. Dacă știe cineva cum se numește va rog sa ma ajutați ca tare dor îmi e să-l joc...

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Heroes of Might and Magic. Este o intreaga serie, cred ca ultimul este HOMM VII.