| CobraIlie a întrebat:

Salut stiti de unde pot cumpara abonatii pentru Youtube cu paysafe care sa nu se dezaboneze funda!

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Nu asa functioneaza.

| Dddsasul a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic abonatii. Youtube da bani in functie de watchtime si de like-uri. Deci abonati care nu fac nimic sunt inutili. Nu are rost sa iti irosesti banii pe asa ceva.

| devBee a răspuns:

Nu poti cu paysafe, doar cu un card de pe care poti si scoate banii... Oricum, nu prea or sa te ajute abonatii in plus, ci chiar invers: or sa faca sa para inactiv canalul. Adica daca ai 8000 de abonati si 300 de vizualizari pe cam toate videoclipurile e cam dubios, nu crezi?