| RazvanPopa a întrebat:

Stiti jocul Medal of Honor: Pacific Assault...in el era o misiune in care pilotai un avion...as dori sa aflu mai multe jocuri aseamenea acelei misiuni, adica sa se vada din carlinga, sa fie cu al Doilea Razboi Mondial, si, bineinteles sa fie cu avioane de vanatoare. Fundoi primului raspuns bun(daca e careva in stare sa-mi raspunda ^_^).

2 răspunsuri:
| RazvanPopa explică:

Am jucat toate jocurile din seria Call of Duty pentru PC deja. happy

| bingbang10 a răspuns:

Salutare. Ar trebuii sa incerci si call of duty. Sa iei seria de la 0. Sigur o sa iti placa. Bafta