| CrystyanoLeo a întrebat:

Salut.Stiti un switchbot pentru metin2 care sa schimbe multe bonusuri intr-o secunda? Sau daca nu sa imi spuneti pe privat cum sa debughez un switchbot care schimba multe bonusuri pe secunda dar cand pica bonusul mai schimba inca cateva in continuare... Funda

1 răspuns:
| JoKeR999 a răspuns:

Nu exista asemenea switch bot, el este un program care te ajuta sa schimbi mai repede, ca si cum ai da cu mana doar ca de 50 de ori mai repede