| gViNt a întrebat:

Stiu niste coduri la Cs Source(wallhack) dar toate au virusi. Stiu ca nu sunt bune codurile dar sunt foarte multi codati si nu ii mai suport. Pe toate serverele sunt codati. Cum sa fac sa joc cu codurile sau stiti niste coduri (wall) fara virusi?

3 răspunsuri:
| basik a răspuns:

Ia da aici un cod doar wall fara virusi nul folosi prea mult devii dependentbig grintongue funda?

| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| gViNt explică:

Basik date-n gatu matii de retard