| ENDofGaming a întrebat:

Salut sunt admin pe un server de counter strike 1.6 si ca admin pot sa-mi iau arme care ceilalti nu pot cum sa fac asta si ce poate sa mai faca un admin?

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Pai daca exista un plugin cu care poti sa-ti iei orice arma, atunci merge sa iei armele cand esti admin.
Un admin poate sa:
1. Daca exista codati pe server sau playeri care vorbesc urat ii pedepsesti cu BAN | KICK | GAG | DESTROY | FUCKOFF si altele. Asta-i cel mai important pentru admin! Restul face administrator-ul, el da comenzi la admini sa execute.