| bomboana01 a întrebat:

Sunt Florin, si astazi va intreb daca stiti jocuri survival cu zombi pc in care sa te baricadezi in case sa cauti mancare, arme, si pe configuratia procesor AMD Semptron(tm) placa video NIVIDIA GeForce cu 512 memorie si 2 RAMI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minecraft e cam putin cu zm...

Incearca 7 Days To Die
-Te baricadezi
-Iti construiesti propria baza din lemne, piatra etc ( ca in mc)
-Jocul e DOAR cu zm, ( apocalipsa de zm )
-Grafica faina
-Ai si arme
-Ai si update`uri / luna careti aduc arme, iteme noi

Ia`l cu incredere dar sa stii e horror al naibii.In rst nu mai stiu altu.

In schimb... STAI FOARTE PROST cu pc...ca sa-ti mearga da GRAFICILE la cel mai mic nivel( s-ar putea sa-ti mearga).

1 răspuns:
| ionutboss321 a răspuns:

Minecraft