| Xavicvm a întrebat:

Salut, sunt jucator de SA:MP pe serverul Blue Bugged, intrebarea mea e cam asa: Eu joc pe PC dar cum fac sa ma loghez cu acelasi cont pe acelasi server insa pe laptop?

Răspuns Câştigător
| Petru1123 a răspuns:

Iti pui la nume pe laptop, numele contului, pornesti jocul normal, intri, introduci parola, iar apoi daca se blocheaza contul, il deblochezi de pe email, contul nu se face in PC, ci au ei baza de date, poti intra de pe orice alt PC/Laptop. Nu pot fi doua calculatoare/laptopuri pe acelasi cont, trebuie sa iti faci altul daca vrei sa te joci cu doua odata.