| MissRebeca a întrebat:

Sunt owner pe un server de Cs 1.6, si vreau sa monitorizez adminii, sa le vad activitatea zilnica. Caut un program care sa imi arate la final de luna activitatea fiecaruia. Cu gametracker nu as vrea, acolo vad toate minutele jucate vreodata pe sv, si ar trebui sa stau sa scad si sa calculez mereu. Caut ceva mult mai simplu, care sa imi permita sa vad mai usor activitatea fiecarui admin in parte. FUNDA

1 răspuns:
| Eusunt132 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau cu tine, dar incearca sa iti iei un server de Cs go, Sunt putini care inca joaca 1.6