| alxenergyteam a întrebat:

Salut, sunt unul dintre cei 2 administratori ai comunitatii de C.Strike 1.6 ENERGYTEAM.RO aLx, recent am deshis severul principal al comunitatii ( dns cs.energyteam.ro ) si suntem in mare cautare de admini seriosi care pot tine 5, 10 redirecte. De asemenea cautam admini de noapte sau moderatori pentru forum ( energyteam.ro/forum ). Pentru contact sau alte detalii adaugati-ma in lista voastra de Y! M cu id energyteam_rip@yahoo.com.
O zi buna tuturor!

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Nu e site de anunturi, nu ne pasa cine esti.Care e intrebarea?