| dorin15 a întrebat:

Salut toata lumea...Am si eu o problema la metin2 ro am windows 7 ultimate si mi-am luat metin, in fine, dupa 1 minut ma scoate din joc si imi scrie: DETECT_HACKING(checkCode = 10301). Care a intampinat aceeasi problema si care a rezolvat-o sau care stie cum sa o rezolv sa imi spuna si mie.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PatryRox a răspuns:

Salut! Vaaai X_x am si eu windows 7 ultimate si tot asa mi-am intalat metinu si exact ca tine ma scoate si imi scire DETECT_HACKING (checkcode=10301 ) stai linistit. e de la vreun hack laughing eu nu m-am mai putut scapa de la problema aia si m-am lasat, dar ce e mai trsit este ca nimeni nu m-a ajutat de pe TPU. Am pus intrebari si nimic. 0 sau 1 raspuns. imi pare rau si pentru tine dar daca afli cum se face spune-mi si mie happy

1 răspuns:
| dorin15 explică:

Dau funda...