| ReZiSTorr a întrebat:

Salut! Tocmai ce am deschis un canal de Youtube si vreau sa aflu parerea voastra la primul videoclip postat.O parere ar fi de mare ajutor si un share in cazul in care va place.Link canal : https://www.youtube.com/channel/UCm1UxFIAYOJ7mkE6cTWRUjA

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

0:24 Nu imi place trecerea, e sacadata
1:23 Te-ai balbait
Finalul este horror ca si cum ai vorbi si cineva iti taie din sunet.

In rest este foarte ok.

| ReZiSTorr explică (pentru aditimus):

Multumesc,e primul videoclip de acest gen.O sa urmeze altele mai bune

| LucaBadea a răspuns:

Bine editat. dar ai putea sa si povestesti putin despre masini ex:cand au fost facute, si altele. ce gasesti