| Sedan12 a întrebat:

Salut : tocmai mi-am luat farcry3 si cand vreau sa-l instalez imi apare,, run time error" sau ceva de genul ..stiti cumva de la ce este acesta problema si cum se poate remedia. Funda

2 răspunsuri:
| itexpert a răspuns:

Da,nicio problema, instaleaza fara frica si selecteaza toate functiile runtime installerului dupa care apasa pe installieren (e in germana programul dar iti va instala toate runtimeurile necesare pentru jocuri)

http://www.computerbase.de/downloads/system/all-in-one-runtimes/69425/? download

| PamyLove a răspuns:

Daca l-ai descarcat e posibil sa nu-ti mearga, incearca site-uri de incredere si ca stii tu ca TOATE jocurile merg!