| DydMania a întrebat:

Sunt intr-o dilemalaughing. Vreau sa imi fac credit pe imvu si de ceva zile(4 zile) imi apare mesajul:
Error:

exceeded lifetime transfer limit for txn: f7fccdd5-cba0-44e2-a13c-ce33b6670133

Daca stiti cum se poate remedia as fi indatorata.Multumesc!

1 răspuns:
| Kyoki a răspuns:

Astia din imvu au impus o limita de 5000 de credite pe account. Deci daca ai transferat mai mult de 5000 de credite nu mai merge. Mie mi se pare o mare tampenie, in plus eu nu mai stiu alta metoda prin care se fac credite.