| Ruxi_1153 a întrebat:

Am si eu o problema, cand vreau sa instalez messengerul sau orice program imi apare o eroare de genul "the application failed to initialize properly(0x80000003)." cum pot remedia problema?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

O problema asemanatoare am patit-o si eu acum ceva timp.

Ai 2 variante:

1. Intri in C: Program Files -> Yahoo si stergi folder-ul Messenger (acela ar trebui sa fie plin cu registrii ramasi de la versiunea anterioara). Apoi incerci sa-l resinstalezi.

2.Foloseste CCleaner pentru a curata toti registrii.Desigur, apoi incerci sa-l instalezi.

Succes!

| ifeelfunny a răspuns:

. cu o reinstalare de windows. si eu am avut un cd cu windows zgariat. l-am instalat. chit ca nu putea sa copie parti din el. si dupa ce am intrat in windows s-a deschis ( noroc ). dar cand incercam sa instalez ceva nu mergea. cam erroarea asta mi-o dadea

| 2xbo a răspuns:

Înceacă altă versiune de Messenger happy