| AdI1231234 a întrebat:

Salut TP! Imi puteti spune si mie cum pot scapa de lag la Minecraft? Am instalat Optifine-ul care mi-a mai redus din lag, am sters si OpenAl64.dll si am incercat si metoda de aici:http://www.minecraft-romania.com/......t6174.html dar de la acestea doua mi se inchide minecraftul imediat cum intru asa ca ma gandeam ca imi puteti da niste sfaturi.Raspunsul care ma va ajuta cel mai mult va primi funda! Daca se poate fara raspunsuri rautacioase.

1 răspuns:
| wwShad0w a răspuns:

Optiuni -> Video -> Render Distance : Tiny, Smooth Lightning :Off, View Bobbing : Off, Performance : Max FPS, GUI SCALE : LARGE, Advanced opengl : off, Graphics : Fast - < SPER CA TE-AM AJUTAT, FUNDITA? big grin