| GoGo23g a întrebat:

1). De ce este lumina in frigider si in congelator nu?
2). De ce ginecologistul paraseste camera cand incepi sa te dezbraci, avand in vedere ca mai tarziu oricum se uita acolo?
3). Super Glue: de ce nu se lipeste in interiorul tubului in care este vandut?
4). Daca azi sunt 0 grade iar maine va fi de 2 ori mai frig, cate grade vor fi maine?
5)De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?

Funda

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

1.Pentru ca in congelator nu e bec(cred).
2.Ca sa ai intimitate cand te dezbraci...
3.Interiorul este facut dintr-un material care nu se lipeste de super glue.
4.-2.
5.N-o deschid...

| gamestoper1998 a răspuns:

1:deoarece in congelator ar ingheta becul laughing
2:pentru ca vrea sa iti dea sentimentul de intimitate cu toate ca tot iti va incalca intimitatea
3tongueentru ca este dintr-un materail rezistent chimic
4:-20'
5:ca sa apuce sa isi fardeze si dinti apoi laughing)