| StoienicăSorin a întrebat:

aș vrea să îmi cumpar ceva in felul urmator: call of duty black ops 2 si sleeping dogs sau farcry 4 va rog frumos ajutati-ma, nu stiu care din ele, dau fundă

2 răspunsuri:
| ??J?Y a răspuns:

Pai depinde si ce iti place.Sleeping dogs nu e un joc impresionant, iar story-ul jocului nu e de loc impresionant.Far Cry 4 la fel, nu e impresionant(cel putin dupa parerea mea)decat impusti si cam atat, intr-adevar are gameplay-ul foarte bun.In schimb, Call of Duty Black Ops 2 dupa parerea mea, e un shooter perfect.Gameplay-ul nu e super dezvoltat, insa nu e nici foarte prost, dar in schimb, povestea jocului este una extraordinar de buna, iar grafica e pe masura.Acum depinde si de ce iti place. Sper ca te-am ajutat.

| Octavianstoy a răspuns:

Eu zic sa iei far cry 4 e mult mai bun decat codbo2 si sleeping dogs maii ales ca poti sa iti pui moduri si sa faci misiuni secundare foarte misto si poti sa te plimbi pe mapa fara sa faci express ceva cum e call of duty far cry 4 nu e cu obiective e u n fel de open world adventrue action shooter pe cand call of duty nu numai call of duty black ops 2 ci call of duty in general este doar un shooter care nu iti ofera libertate pe cand far cry si sleeping dogs tio ofera dar dintr-e far cry 4 si sleeping dogs eu as alege far cry 4 deoarece sleeping dogs este tipun de joc inspiraat din gta asa ca fata de el si gta nu este mare diferenta
Sper ca te-am ajutat