| YouGood_4291 a întrebat:

Acum 4 zile mi-am descarcat Need For Speed Underground 2.Merge totul bine dar cind fac o cursa se blocheaza 3-5 secunde si apoi se porneste.De ce? Dau funda!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa fie de la joc.sau de la pc-ul tau!
da setarile video mai la low si incearca!
daca tot nu iti merge, atunci uita-te la compatibilitatea jocului cu pc-ul tau!

| domnulgest a răspuns:

Asa am si eu un joc care se blocheaza la anumite curse sfatul meu este : 1 sal scoti iar de pe net de preferinta thepiratebay.com si kickasstoorent.com si 2.sa uiti de el si sa treci la jocurile care merita descarcate precum mafia 2; just cause 1, 2; nfs hot pursuit 2010; test drive unlimited 1, 2 cel mai tare joc cu masini si gta iv funda?

| Vennus a răspuns:

Incearca sa joci NFS fara mess, winamp sau alte programe.