Întrebare recomandată | JeLeu a întrebat:

happy
Acum cateva zile am cumparat un CD original cu Call of duty 7 : Black Ops
dar am o problema cu compatibilitatea jocului
pana acum, mi-au mers toate jocurile in HDTV, rezolutie maxima adica 1920 x 1080p, dar acum cu COD 7 Black Ops nu imi mai merge?
Ce placa video imi puteti recomanda pentru a putea juca in 1920x1080 iarbig grin
Placa mea video : Nvidia GeForce 9500 GT 512mb
Procesor : Pentium 3 Dual core E5400 2.7ghz
Memorie Ram : 2Gb

6 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Folosesti o placa de 1 gb video sau poate ca acel joc in cere mai multi gb pe ram. sunt de parere ca ar trebui sa maresti placa video pentru a te juca COD

| mihaip1 a răspuns:

Jocul nu este optimizat bine...la ce ai tu acolo ar trebui sa mearga decent pe medium-high... du-te la options si fa mai mici setarile, ar trebui sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ram minim 3gb placa video de 1gb si asa o sa-ti mearga binişor

| CRC98 a răspuns:

Ai prea putin la RAM si placa trebuie sa ai de 1 GB!

| Sn00pY a răspuns:

Mai multi RAM man ca minim e 2

| JeLeu explică:

Nu aia vreau sa zic, vreau sa zic ca jocul imi merge bine
doar ca eu vreau sa imi mearga PERFECT la fel ca celelalte big grin