| Rekeqas a întrebat:

Salut,Tpu.Acum cateva zile am observat ca cineva a incercat sa îmi intre pe cont, am încercat sa schimb parola dar după am văzut ca aceasta era deja schimbata.Pana la urma am reusit sa imi schimb parola chinuindu-ma.Dupa am sters contul eu stiind ca pot sa il recuperez (mare greșeală). Toate bune si frumoase pana cand am observat ca datele de pe acel cont nu erau salvata (cel putin pe clash royale).Dar problema era ca eu mai aveam de ex pe alte jocuri salvate datele, numai pe clash royale nu le aveam aveam.Ca explic,intram in cont,imi apărea imaginea si numele meu in partea de sus dar nu mai mi-a apărut acea casuta cu level-ul, numele si sa dau "yes" in cazul in care vreau sa intru pe cont și ca am salvat progresul.Am încercat sa contactez supercell-ul iar ei mi-au zis ca o sa încerce sa se uite pe server-ul de clash pentru a putea sa imi gaseasca contul.Dupa puțin timp am observat ca acea conversație dispăruse ca si cum ei au rezolvat contul meu si ca acesta va merge,dar nu s-a întâmplat asta. Vreau sa aflu cum as putea sa-mi recuperez datele, pentru ca supercell nu prea ma ajuta.Dau funda! Va rog ajutați-mă.