| Ryan a întrebat:

.. ajutati-ma si pe mine. M-am reapucat de metin si m-am hotarat sa incep cu un caracter farmer. Din fericire am vaut cateva iteme si ceva pani de pe alte caractere. Momentan am un razboinic corp, sparg metine. As dori sa stiu unde e mai bine sa farmez in temnita maimutelor pentru medalii sau la metin2? in ambele cazuri sunt avantaje si dezavanteje si sunt indecis

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

Pai depinde de ce lvl ai. Daca ai sub 21 te duci la maimute ca atunci ai drop bun, daca ai peste 21 deja nu se mai merita ca e dropul mai slabut si te duci la metine. E mai bine totusi la metine. Daca iti pica o aura face cat 10 medaliihappy

2 răspunsuri:
| MissYMarYa a răspuns:

Pica medalii pe la lvl 20-pana la lvl 25 dupa degeaba te mai chinui mie mia picat la lvl 22 5 medalii dupa nu mai m-am dusbig grin dar sunt medalii si la 130k trebuie doar sa cauti un pret bun eu am cumparat 20 de medalii cu 140k fiecare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc metin2 ro dar ce inseamna sa farmezi? big grin