| pisiboss a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog azi am facut un sv de minecraft mergea la mine dar la un prieten nu mergea o rezolvare ceva daca nu macar un server gata facut functional de 1.7.2

3 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Daca ai putea sa imi dai mie numele si IP de la server, ca poate merge pe 1.7.5.

| Anonymousss2345 a răspuns:

Fii putin mai explicit? Prietenul tau nu putea sa intre sau sa deschida serverul? In cazul 1. incercati cu Hamachi, iar in cazul 2. umblati prin setarile si tot cu hamachi. Daca faceti server pentru. playeri, cum au zis si ceilalti, hostatil.

| Dody1599 a răspuns:

Pentru a merge un sv si la ceilalti trebuie sa ai cont premium si sa-l dai lo o firma de hosting.