| paulmiron a întrebat:

Am 3 intrebari:cine joaca lara croft tomb raider legend, cine e expert in el si ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

E foarte cool. Ai haine, e frumoasa povestea, locurile... Lara mai e si ea frumoasa! Joaca si Tomb Raider Anniversary, e refacerea primului joc TR. TRA ( Tomb Raider Anniversary ) e mai grelut dar la fel de frumos ca TRL!

5 răspunsuri:
| DarkAngel98 a răspuns:

Eu joc Tomb Raider Legend, joc chiar si Tomb Raider Annyversary si Underworld. Toate 3 sunt misto rau si acum stiu ce trebuie sa fac la toate nivelele si sa zicem ca sunt un pui de experthappy

| aumih16 a răspuns:

E un joc frumos misiunile par grele dar daca stii ce trebuie sa faci nu o sa ti se mai para grele deloc poti debloca hainele lui lara croft in acest joc odata cu terminarea fiecarei misiuni in parte apropo de misiuni ele se desfasoara in bolivia peru japonia ghana rusia Anglia malaezia nu stiu daca stiti sau nu dar primul joc tomb raider a aparut in 1996 al doilea in 1997 al treilea in 1998 al patrulea in 1999 al cincilea in 2000 al saselea in 2003 al saptelea in 2006 al optulea in 2007 al noualea in 2008 al zecelea in 2010 al unsprezecelea in 2013 si ultimul joc din serie in 2015 oricum ca filme nu au fost decat doua desi cea care a jucat-o pe lara croft dorea sa se mai faca un film insa nu s-a mai facut nici unul pana la urma jocul asta este interesant ca trebuie sa te si lupti impusti nu numai sa te catari si sa culegi obiecte de fapt toate sunt asa

| aumih16 a răspuns:

Oricum in primele jocuri cu tomb raider incepand din 1996 si pana in 2000 lara croft avea misiuni numai in himalaya sau alte zone cu zapada dupa aia din 2003 si pana in 2015 lara croft avea numai misiuni in insulele tropice

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

E dragut.l-am terminat de 3 oriwinking

| WinTerDrEam a răspuns:

Este un joc bine realizat. Are decoruri faine. L-am jucat si eu mai demult si mi-a placut.