| xHoliday a întrebat:

Am aflat de modul DayZ la SA:MP si as vrea sa stiu niste comenzi adica vad arme pe jos si nu stiu cum sa le iau si dati-mi niste servere daca exista Romanesti va rog frumos FUNDA!

3 răspunsuri:
| SubZero0 a răspuns:

Ca sa poti lua arme, back-pack-uri si alte chestii de pe jos trebuie sa apesi c pe obiect si sa apesi tasta N, apoi o sa iti apara cum se numeste acel obiect si poti da dublu click pe el sau pur si simplu enter. Hmm... nu exista servere de samp mod dayz romanesti, dar daca vrei sa ne jucam impreuna eu iti recomand HostName:.:GTA SA: Dayz:. [OFFICIAL] [Now 0.3z]
Address: 37.187.25.64:7777
Players: 69 / 300
Ping: 68
Mode: SA:MP Dayz v5.2
Map: Time: 18:07

Daca vrei sa vorbim pe skype in timp ce ne jucam sau sa iei legatura cu mine adauga-ma pe skype ma cheama subzero.sub1, iar daca vrei sa imi spui ceva pe samp poti intra pe server si sa apesi TAB sa vezi daca sunt pe server, iar daca sunt poti da T si sa scrii ce vrei pentru ca pe mod Dayz vad toti ce scrii tu! Sper ca te-am ajutat si sper ca o sa primesc funda! Bafta!

| fdgfgdd a răspuns:

Salut. Depinde de ce mod e SA:MP daca e o.3z noua versiune de SA:MP iti pot recomanda urmatoarele servere:
HostName: Best Gaming: RPG :Am revenit!
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Players: 89 / 150
Ping: 22
Mode: BG:RPG v2.1.8
Map: BG • LS • LV • SF

HostName: (0.3z)RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Address: rpg.redzmax.com:7777
Players: 166 / 400
Ping: 23
Mode: RZM:RP v0.7.8
Map: San Andreas

HostName: [0.3z] Bugged RPG | www.bugged.ro/03z
Address: rpg.bugged.ro:7777
Players: 1000 / 1000
Ping: 27
Mode: RPG Romania 2.40.5
Map: LS, LV, SF

| Baciu_George_1999 a răspuns:

199.15.253.122:7777 uite aici sv e bun