| Robi21 a întrebat:

Am auzit de un Gta numit Gta San Andreas Bucuresti... Daca il descarc imi va merge multiplayer pe el?

1 răspuns:
| IFever a răspuns:

Nu ubmla cu mod-uri stupide, o sa iti strice jocul, te vei satura de crashuri. oricum gta san andreas Bucuresti are doar masinile romanesti.nu-ti imagina ca e orasul in sine. vrei un joc calumea.iti scoti modificari pentru masini si le instalezi cu SAMI.ca sa nu atingi fisierele de script.asa e mai sigur si iti merge multiplayer si multi theft auto.