| xXSpikeXx a întrebat:

am configuratia pc-ului:
Proccesor : dual core cpu t4200 @ 2. 00ghz 2.00 ghz
ram :4.00 gb
mi se incarca procesorul foarte mult acum o zi procesorul se incarca pana la 24% iar acum se incarca la 86% cateaodata si la 99% cand se incarca la 99%se blocheaza ingheata timp de 5 sec dupa aia merge cu 86% si trebuie sa ma uit mereu in tracks manager i-am dat curatare cu ccleaner am intrat in run i-am facut niste setari nimic oare e problema daca am partitia C incarcata si am uitat sa mentionez ca am windows vista

P.S:concluzii

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine bagati windows 7 cred ca problema cu procesoru e de la windows. Sau il soliciti prea mult. Dar bagati windows 7

| xXSpikeXx explică:

Si sa mentionez l-am si verificat de virusi este curat

| xXSpikeXx explică:

Acum cateva zile mergea bine dupa o zi a inceput sa huruie sa faca urat am uitat sa mentionez, si l-am lasat-o zi si dupa ce l-am deschis nu mai huruia dar procesa foarte mult si nu stiu de ce oare este pentru ca nu l-am curatat niciodata de praf

| xXSpikeXx explică:

Consuma foarte mult gb la memorie