| Geo1312 a întrebat:

Am de un an aceasta unitate centrala (http://www.emag.ro/......R0QXBBBM/) si as vrea sa stiu cum fac ca la conectarea simultana a boxelor in spate si a castilor in fata sa se auda in ambele am un vecin care la el se aude in ambele si la mine nu stiu ce are + din cate am auzit trebuie facuta un fel de configuratie la sunet dar eu nu ma pricep. Puteti sa-mi oferiti niste tutoriale? sau poate imi explicati cum sa fac. Dau funda!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce windows ai xp/7? Ce driver de sunet? Realteck hd audio?

| Geo1312 explică:

Am windows 7 si driver de sunet am realteck hd audio cum ai zis tu

| Bostan_Adrian_1977 a răspuns:

Asa am si eu si nu stiu cum sa procedez