| Dragomir_Florin_1999 a întrebat:

am descarcat badboy v4.2 si am counter-strike -lant si daca activez badboyul si intru in counter nu imi merge si am auzit ca trebuie sa intru prin hl, am intrat si imi merge dar nu pot sta mai mult de 15 sec pe sv ca ma scoate de tot si de pe sv si de pe counter. Intrebarea mea este de ce si daca aveti sa imi dati un counter bun sa mearga badboy v4.2?
Pllizz dau funda!

1 răspuns:
| aLeXFotballClub a răspuns:

In primul rand cand apesi pe badboy intri direct pe counter, nu mai apesi pe alt ceva Apesi pe badboy si repede intrii in cs daca nu iti merge poate e de la cs Funda?