| OctaviusQ a întrebat:

Am descarcat lost planet 2 si dupa ce imi fac cont pe windows live imi cere un key. Este de negasit. Imi place jocul tare mult si il joc fara sa pot salva.Ma puteti ajuta si sa mi dati un key de activare? Va multumesc!

1 răspuns:
| допинг a răspuns:

Da te pot ajuta eu big grin (imi dai fundita pentru asta) Scrie pe youtube numele jocului si key de ex Red Faction guerila key happy Si vezi acolo pe la videoclipuri mai multe key`uri si incerci pe rand... cred ca primele 5-6 is valabile happy funditaaaaa :X