| GABORUL a întrebat:

am descarcat un joc : "Metal gear rising revengeance " si dupa ce l-am descarcat am vrut sal dezarhivez dar imi cerea o parola si era acolo "read me" simi dadea un link la care o sa gasesc parola dar linkul nu era bun sad. ce pot sa fac sa aflu parola? sau de unde pot sa-l downloadez fara sa imi ceara parola de aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai luat teapa.

in primul rana, jocul nu a aparut pentru pc inca. in arhiva aia era orice, numai metal gear rising nu

in al doilea rand, astea cu parolele dupa ce completezi un survey sunt trucuri vechi.