| Cristi1397 a întrebat:

am doua intrebari : Ca sa joci multiplayer pe gameranger trebuie sa ai jocul original iar a doua intrebare este daca pot juca cu ajutorul programului mentionat mai sus Fifa 12 online. Primul raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ca sa joci multiplayer cu GameRanger nu ai nevoie de jocul original!
Cat despre FIFA 12 nu poate fi jucata cu GameRanger online.
Orice versiune pana la 2011 merge jucata fie cu direct ip fie cu GameRanger.

Bafta!

1 răspuns:
| RichardCezar a răspuns:

Nu trebuie sa ai jocul original ca sa joci pe GameRanger si poti juca de la FIFA 2007 pana la FIFA 2011, FIFA 2012 nu poti.