| BloodAndBon3 a întrebat:

Am facut cu prietenul meu un server de metin2 prin hamachi.Am facut tot ce trebuia. el s-a conectat la server dar cand vreau sa ma conectez si eu imi da eroare la conectare la server.Am pus mc sunt pe hamachi etc.El are ip dinamic.Dau funda la raspunsul corect si rapid.

3 răspunsuri:
| ExciteMind a răspuns:

Problema asta apare uneori daca nu ti-ai pus gradul de SGA sau OWN ce vrei tu sa fii. Alta cauza nu stiu care ar putea fii.

| BloodAndBon3 explică (pentru ExciteMind):

Nu e. Si-a dat cel mai mare grad. Oricum am deja.Problema e ca nu ma pot conecta. nimeni nu poate. Oare trebuie acelasi client?

| Ionutz_9547 a răspuns:

La tine la mc in folderul cu client trebuie sa scrii ip de la hamaci si de exemplu 5.78.23.179 nu e bun zic si eu o sa pui 5.78.23.100 o sa pui la final 100 nu conteaza ca ai la capat 12 sau 10 copiezi ipu de la hamachi si scrii la final in loc de cat e acolo pui 100