| axeel02 a întrebat:

Am facut curat in pc acum cateva zile. Mai exact am sters jocuri, programe si altele.Printre acestea se numara si social club si rockstar games.
Cateva zile mai tarziu, adica ieri seara, am vrut sa ma joc gta 5, pe care il am piratat, dar mi-a dat o eroare la social club, rockstar games... Din ce am inteles eu, trebuie sa reinstalez rockstar games sau social club, poate chiar amandoua. Puteti sa imi dati un link ceva? Sau un sfat ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| IMihaitza a răspuns:

Eu îți dau un sfat și e cel mai bun decât să iei GTA 5 cu crack (adică de pe net)
Mai bine îl iei de pe Steam sau magazin că e la reducere 200 lei
Mai bine sa te bucuri la maxim de GTA v decat limitat (îți trebuie și PC sau ps4, Xbox pune sa te bucuri cu adevărat de GTA v )