| truliluli a întrebat:

Am gasit un trade hack care cica merge pentru metin2RO! Mie imi da o eroare la final! Spuneti-mi daca va merge si stiu daca e de la mine sau de la hack! Funda!
http://www.mediafire.com/download/0ar3h2wwsegmssg/Trade_ Hack.rar

3 răspunsuri:
| ClaudiuStar a răspuns:

Acest trade hack este pentru private ..nu merge si pe RO big grin

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| BubunaGrecu a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private],LureHack,TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.