| EndWar a întrebat:

Am gta san andreas si imi este lene sa fac misiunile. Asa ca vreau sa imi pun niste salvari la el.Am descarcat salvarea pentru versiunea de DVD a gta san andreasu-lui { Versiunea 2.0}.Am pus salvarea in gta san andreas user fies.Am intrat in gta,dau la salvari,e acolo.Dar cand vreau sa intru,mi se incarca si ma da cu filmu de la inceput, de la prima misiune.Am facut ca in videoclipuri si tot nu merge.Si nu trebuie schimbata versiunea.

Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| CosminAndrey a răspuns:

Http://www.fileplanet.com/......ll-Unlocks

Ia de aici. Acela poate nu era versiunea full a jocului, poate era de la inceput.