| FLoRiN1993 a întrebat:

Am și eu o problemă la acel joc, Mafia 2. Cred că toți ați auzit de el. Bun, să trecem la subiect. Deci, am luat versiunea SKIDROW și am încercat să-l fac să-mi meargă. L-am instalat, am copiat toate fișierele SKIDROW in folder-ul original, iar când pornesc jocul îmi apare acea casetuță mică cu "Mafia 2", mi se face ecranul negru și, deodată, mă scoate din joc și-mi apare Desktop-ul roșu, in diferite noanțe.
Aveți idee cum pot rezolva această problemă? Răspunsul corect primește fundă, desigur.

1 răspuns:
| Antyss08 a răspuns:

Placa video nu are un driver instalat sau fie o placă prea slabă.
E piratat.