| Gabi930 a întrebat:

Am instalat jocu "Test Unlimited 2". Am Windows XP SP3.Il deschid, dar imi spunetonguelease enter your serial number in the supplied text area and click 'Activate' to unlock.This will conect to the license server via the Internet and request an unlock license, Press 'Cancel' to abort.

Click the 'Show Details' button in order to show the transmitted XML-request.

Zice sa scriu un SERIAL.Nu stiu ce SERIAL sa scriu.Imi puteti da mai multe SERIALE ca sa le incerc? Va rog. Mai jos scrie:

Unlock Request Code:WJT86-UHA63-EF63E-Q3WAX-HPCF3-9WQKS-PCL25-Q3y59-V9G 2.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dar sa bagi si un crack in folder.Deschizi offline launcher si dai pe crack si merge.

| Fieraru_Manuel_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si nu merge nu stiu ce sa-i mai fac
ajuta ma te rog

20 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

A52C-EKNZ-L539-DU7T daca nu merge asta incearcal pe astalalt 554BF-yE83A-o985-7YER3-yOS45 daca mai gasesc iti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet offline launcher(pe google). Il bagi in folderul cu test drive unlimited 2. Dupa aceea bagi si crack-ul. Pornesti offline launcher si dai pe crack si merge.Si eu am avut aceeasi problema.
Asta e offline. Dar daca vrei multiplayer trebuie sa iti faci cont pe site-ul care il spun ei.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu trebuie sa bagi serialul decat daca vrei multiplayer.Trebuie sa iti faci cont pe site-ul lor si sa creezi un serial(daca vrei multiplayer). Dar daca vrei offline(singur)nu trebuie decat sa faci ce am spus mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo.Si eu am instalat test drive unlimited 2 ieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Gabi930 explică:

Care'i unlock code?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabi930):

Nu iti trebuie unlock code daca vrei sa joci offline.Doar bagi offline launcher(care trebuie descarcat de pe net) in folderu cu tdu 2 si dupa aceea cracku. Pornesti offline launcher dai pe crack si merge.
Dar daca vrei online trebuie sa te inregistrezi pe site-ul lor si sa iti creezi tu unlock code.

| spinualin21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Saltu PSY! offline launcher pentru tdu2 download?

| Gabi930 explică:

Deci iau offline laungher de pe net si il pun in folderul tdu2 si dupa deschid jocul?

| Gabi930 explică:

Cum adica crack?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabi930):

Scri pe google download crack tdu 2 si descarci.Si îl bagi in folder

| Dulama_Alex_1990 a răspuns:

Un site cu un crack bun?

| sooner a răspuns:

Mie nu imi merge vreau sa il joc pe pc si am facut ce ai zis si tot imi apare faza aia cu activation manually si nu imi marge

| Fabian_Rusescu_1991 a răspuns:

Puteti sa ma ajutati si pe mine va rog? dau funda!

| Andrei_Dragoş_1994_4Oba a răspuns:

Jocul pe steam e 20 euro, copiile nu sunt ca originalul. Ciao

| Fieraru_Manuel_1997 a răspuns:

Cuck boris am facut ca tine si nu merge ce sa mai fac? spune-mi te rog

| Vlad_Popescu_1981 a răspuns:

Eh mi-e mi-ai fost de ajutor AlinKun si ChucBoRIs happy acum imi merge tdu2

| Vl_Dany_1995 a răspuns:

Imi spune sa bag codul am incercat cu recomandarile de pe aici si tot nu merge ..cineva un sfat?

| mario212 a răspuns:

A52C-EKNZ-L539-DU7T
acesta este codul original suta la suta