| erabianleonard a întrebat:

Am instalat nfs world in nfs most wanted, cand dau sa intru de ce imi arata eroarea asta:There has been an error connecting to the server. Please check your network connection and try again.

4 răspunsuri:
| daruius11 a răspuns:

Pai Ai o Problema cu internetul si eu am avut si mi-am resetat windowsul si a mers incearcabig grin

| Mihalut10 a răspuns:

Buna.Sa stii ca aici iti zice ca nu esti conectat la internet..Sau nu ai copiat Craku in Local Disk C..Bafta.Funda?

| Speedd a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu nfs world imi da aceeasi eroare dar nu stiu ce sa-i fac?
Sunt conectat la net si merge sa ma joc orice dar nu NFS world
ID: love.georgy34@yahoo.com Plzzz

| Speedd a răspuns:

Si eu am aceeasi problema va rog contactati-ma la adresa : love.georgy34@yahoo.com