| ionutzz94 a întrebat:

Am luat jocul LEFT 4 DEAD 2, am facut ultimele update-uri pana la versiunea 2.1.0.6., am instalat si standalone 5.4 pornesc jocul cu garena dar cand dau pe un server din dreapta jos sau de la browse server imi da mereu eroare "steam validation rejected"!
Va rog frumos spuneti-mi ce sa fac ca sa pot juca si eu linistit online, dau FUNDA!

1 răspuns:
| AndreiZota a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel... nu stiu nici eu care e problema...straight face