| perusu a întrebat:

am luat un joc numit minecraft si l-am luat cand era pe vers 1.7.2 si mergea dar cand au aparut versiunile astea mai mari de 1.7.2 imi da o eroare : the crash happened outside the Java virtual machine in native code... ce as putea sa fac? pls rapid!
DAu funda!

2 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Nu ai nevoie de versiuni mai mari.Deoarece 1.7.9 sau astea is toate la fel ca 1.7.2 Poti intra pe servere 1.7.9 si cu client de 1.7.2

| perusu explică:

Da ma dar daca apare 1.8 nu o sa imi mearga si au bagat multe lucruri pe snapshot