| weakboy a întrebat:

Am nevoie sa modific ceva la niste notepaduri dar nu imi apare scrisul normal ci unul egiptean nu stiu ce sa zic.

Acesta este scrisul:
>>>´9ŕÇzżĎĂM`‡E9łÇzżsÄMô Este o mica particica eu am ditamai notepadul iar intr-un videoclip nu aparea asa.

Faza este ca am mai vazut o intrebare de genul dar atunci nu aveam acest PC si nu mi se intampla aceasta problema! 1
Cine stie sa o rezolva primeste funda!

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Se intampla asta pentru ca acel notepad nu a fost scris, ci creat cu un program. Incearca cu worldpad sa deschizi, si daca nu merge inseamna ca fila pe care ai deschiso cu notepad nu trebuia deschisa cu notepad. Sunt multe fisiere de genul asta.