| xFire8789 a întrebat:

Am o eroare la Call of duty modern warfare : Video card or driver doesn't support separate aplha blend, glow will be disabled ( am Nividia Geforce 5500 i-am dat update 175 acum cateva ore inainte sa instalez jocul) daca stiti o rezolvare scrieti sau o applicatie

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tu vrei sa joci CoDMW pe fosila aia? Scularea, sintem in 2014!

| HidroGeNn a răspuns:

Sall.
vezi daca are jocul safe mode start si daca are incearca sa dai setarile video din joc pe LOW.
daca nu merge asa cauta sa il descarci si sa-l instalezi din alta parte poate are jocul ceva si nu e de la driver/placa ta videowinking

| bogdan324 a răspuns:

Nu ai ce face, placa ta video nu este destul de ''inteligenta'' sa duca asemenea jocuri, trebuie sa iti iei alt pc, pentru ca imi dau seama cum e restul sistemului...