| Mihail2020 a întrebat:

Am o eroare stiti cum sa rezolv aceasta eroare (The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.). Funda +VOT!
Vreau sa o repar comva [ce am citit este vorba de Framework].

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Simplu,da este vorba de framework, de net framework 2.0 sau 3.5 nu mai stiu.dar totusi downloadeaza-ti toate versiunile si problema o sa dispara.

1 răspuns:
| Mihail2020 explică:

Era ceva de Framework si am rezolvat-o pana la urma multumesc.