| TFK a întrebat:

am o intrebare...am Naruto Ultimate Ninja 3 de PS2, am deblocat toate caracterele, am terminat jocul si am vazut pe net ca personajele au mai multe Ultimate Jutsuri(acelea in care trebuie sa apesi pe mai multe butoane ca sa-ti iasa miscarea). intrebarea mea...cum setez ce ultimate jutsu vreau sa folosesc in lupta si cu ce butoane? VA ROG AJUTOR. Funda+Vot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la options si dai la controale jutsu si pui butonul care vrei.

| alexmitzyy a răspuns:

Te duci la options si dai la controale jutsu si pui butonul care vrei.